A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mensur Kadriu - Smartohem Smartohem


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/07/2011

2011-07-25T01:13:39

Nje vajz nana ma ka xhet
nuk edu nuk edu
don qe ta mar un per jet
nuk edu nuk edu
mtha qe paska pasuri
nuk edu nuk edu
me te dot kesh lumturi
sbesoj un nket dashuri. 2 her

Smartohem smartohem
vallahi smartohem
npasuri npasuri refreni
nuk ka nen lumturi. 2 her

Aaaaaaah
as te shkurt e as te gjat
nuk edu nuk edu
me leni mua rehat
seshte per mua ky fat
mtha syt ika mavi
nuk edu nuk edu
edhe pse ka bukuri
ajo beso sesht per mu. 2 her


Lyrics submited by Mendi-ch
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019