Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Veq Dy Fjal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ishim pak te ri
kur zemrat na u deshten
tani ne vetmi
si duket na mbetem
tani ne vetmi
si duket na mbetem
vitet po kalojn
e malli spo shuhet
une smundem pa ty
e as ti pa mua
une smundem pa ty
e as ti pa mua
ndoshta nuk eshte von
veq ti them dy fjal
dua qe te shoh
o dy vorret pran
dua qe te shoh
o dy vorret pran
tash e disa vjet
ne zemer me mbete
me shkoj kjo rinija
me hallet e vete
me shkoj kjo rinija
me hallet e vete
ndoshta nuk eshte von
veq ti them dy fjal
dua qe te shoh
o dy vorret pran
dua qe te shoh
o dy vorret pran


Ky tekst u dërgua nga Adelina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Veq Dy Fjal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Dy Fjal".
3. Video është e këngës "Veq Dy Fjal", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0