Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mensur Kadriu - Te Premtova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Premtova".
3. Video është e këngës "Te Premtova", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mensur Kadriu - Te Premtova Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/08/2013

2013-08-16T09:23:25+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Premtova" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Leonora Jakupi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Të Premtova Dashurinë
GJithnjë afër dua të të ndjej
Kur te them të dua të dua
Jo nuk të genjej he,he he,a

Të premtova dashurinë
GJithnjë afër dua të të ndjej
Kur te them të dua të dua
Jo nuk te gënjej he, he, he, a

Të të qeta në qiell të të yjet
Të krijova një fantazi me kaqurrela
E tua të dredhur për fjalen tende poezi
Je he hej se te qeta në qiell të yjet

Të krijova një fantazi për kaqurrelat
E tua te dredhur për fjalen tende poezi
Se un jam lozonjare jam e bindur ti mendon
Ta shijojmë dashurinë se ngjerotia na pengon
he, he, he, e se te qeta në të yjet

Dhe krijova fantazi për kaqurrelat
E tua te tretur për fjalen tende poezi
Se te qeta në qiell të të yjet
Dhe krijova një fantazi pë kaqurrelat

E tua të tretur për fjalen tende poezi
Je he, heee se te qeta në qiell të yjet
dhe krijova një fantazi për kaqurrelat
E tua te tretur për fjalen tende poezi he,eeeeMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë