Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Pse Te Fejuan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15

jam per ty
je per mu
ti me don
une t'du
nuk t'la ty moj pa te kerku
msitin ta qova ty
qka esht kjo dashuri
Po ata kishin than
ska vajz per ty

ref.
Pse te fejuan
pse te martuan
pse te larguan ty
pse u dashuruam
pse e lejuam
keshu mena nda ne te dy

ti e din ket shum mir
se une kisha deshir
meta pa me te bardha
si nuse me t'mir
tash ku je
une ku jam
afer nuk tkam
pse ti theve besen e dham

ref.
Pse te fejuan
pse te martuan
pse te larguan ty
pse u dashuruam
pse e lejuam
keshu mena nda ne te dy


Ky tekst u dërgua nga Eli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Pse Te Fejuan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Te Fejuan".
3. Video është e këngës "Pse Te Fejuan", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0