Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Amanet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti s'ke faj qe jem nda n'shpirt e n'zemer
dashnin naj kan vra
Ti ske faj qe jem nda n'shpirt e nzemer dashnin naj kan vra

amanet amanet kreit ti lash ne dor mos mem harru kreit
amanet amanet kreit ti lash ne dor mos mem harru kreit

Ti s'ke faj qe je idhnu dy te ri nga kjo jet i kan largu
Ti ske faj qe je idhnu dy te ri nga dashnija i kan largu

amanet amanet kreti ti lash ne dor mos mem harru kreit
amanet aanet kreit ti lash ne dor jo mos m'harro kreit


Ky tekst u dërgua nga Albi Beqiri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0