Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Mensur Kadriu - Pendimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Komente

1 🔥

09/11/2012

2012-11-09T21:55:32+00:00aaaaaaaaaa...

Edhe sot qaj me lot kerkoj falje dhe pendohem tek ti ZOT jo as gjumi nuk pom merr m'dhimet koha qe kalova kejt ne terr.

Ref.

Me fal ZOT.

Me shtrengon zemra veq lotoj.
O ZOT falje te kerkoj.
Mi fal ZOT gjynahet qe i kam ba.
Kam gabu po ma s'gaboj
Te verteten pe kuptoj
Se genjeshter qenka kjo dynja

aaaaaaaaaaaaa...

Shum i ri s'kam mendu se kam dit se jeta shpejt ka me kalu me ndimo ja Rrahim ti ke mshir dhe ti je fales pa dyshim.

Ref.

Me fal ZOT.

Me shtrengon zemra veq lotoj.
O ZOT falje te kerkoj.
Mi fal ZOT gjynahet qe i kam ba.
Kam gabu po ma s'gaboj
Te verteten pe kuptoj
Se genjeshter qenka kjo dynja

aaaaaaaaaaaaa...

Un si njeri mekatar ju drejtohem atyre te cilet kan fillur drejtim te gabur te pendohen sa me shpejt te ALL-LLAHU xh.sh


Ky tekst u dërgua nga Dibran Ajeti
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet