Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Qielli Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dashurin qe patem ne si lule eshte tha zemrat tona te shkreta kush i paska nda dashurin qe patem ne si lule eshte tha zemrat tona te shkreta kush i paska nda le te bjer shiu tere boten la ta vershoj le te mos lind dielli e te mos ndriqoj le te bjer shiu tere boten ta vershoj ah ta vershoj a thua qielli qan vetem per ne dy dhe shiu zevendeson lot ne syt e miii keshtu neve na kan nda kush shkaktar eshte baaa a thua qielli qan vetem per ne dyyy vetem per ne dyyy a thua qielli qan vetem per ne dyyy fustanin ta kan vesh floket ti ka ndreq me ar te kan stolis prej koke dej nkemb fustanin ta kan vesh floket ti kan ndreq me ar te kan stolis prej koke dej nkemb as ari ste gezon as nje pasuri por neve na gezon veq nje dashuri aaa por neve na gezon veq nje dashuri aaaa veq nje dashuri a thua qielli qan vetem per ne dyyy dhe shiu zevendeson lot ne syt e miii kush neve na ka nda kush shkaktar asht baaa a thua qielli qan vetem per ne dyy vetem per ne dyyy a thua qielli qan vetem per ne dyyyyy


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Qielli Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qielli Qan".
3. Video është e këngës "Qielli Qan", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0