Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mensur Kadriu - Poezi Dashuris  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

09/11/2012

2012-11-09T21:55:32+00:00Gabimisht ne u takuam
me nje shikim u afruam
ne te dy u dashuruam aaa te du [2]

Nuk me duhet pasuria
nuk me duhet as wetmija
mua me duhet dashuria aaa te du

JEtimm un kam mbet
jetim ne kete jet
jetim ne ahiret aaa te duu [2]

Me than per ty se sme don
dhe tjetren dashuron
kjo zemer tjeter spranon aaa te duu [2]

Nuk me duhet pasuria
nuk me duhet as wetmija
mua me duhet dashuria aaa te du

JEtim un kam mbet
jetim ne kete jet
jetim ne ahiret aaa te duu [2]

Jetim un kam mbet
jetim pa ty i shkret
jetim deri ne ahiret
te dua te duuaaaa


Ky tekst u dërgua nga άņņίŧŧάħhh'
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet