Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mensur Kadriu - Jetimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetimi".
3. Video është e këngës "Jetimi", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Jetimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Komente

1 🔥

18/07/2013

2013-07-18T19:48:54+00:00Atje në rrugë në një anë kush po qan
U afrova se kush je ti me i than
Unë jam jetim dhe nuk e kam
Babë e Nanë

Loti mpikoj toka mlëshoj sa mlëndoj
Jetimi ngrat nuk po besoj cka shikoj

A e di se jam jetim më gezo o vllau im
mos më mbush zemren Hidhrim më Ndihmooooo

Pejgamberi cka ka than ni buzqeshje me ma dhan
aspak anve mos mem lan më kupto

A e di se jam jetim më gezo o vllau im
mos më mbush zemren Hidhrim më Ndihmooooo

Pejgamberi cka ka than ni buzqeshje me ma dhan
aspak anve mos mem lan më kupto

Ahh loti im ti nuk e din se sa peshon
Resuli im aj vet ka qenë pa babë e nanë
Kush ka iman e ka besim më ndihmo

Loti mpikoj toka mlëshoj sa mlëndoj
Jetimi ngrat nuk po besoj cka shikoj 2x

A e di se jam jetim më gezo o vllau im
mos më mbush zemren Hidhrim më Ndihmooooo 2x

Pejgamberi cka ka than ni buzqeshje me ma dhan
aspak anve mos mem lan më kupto 2x


Ky tekst u dërgua nga muala.i@hotmail.com
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet