Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Mensur Kadriu & Enis Murati - M'ka Mar Malli Per Nenen Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2013

2013-03-24T21:29:02

Më Shumë Nga

Enis MuratiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'ka Mar Malli Per Nenen Time" kënduar nga Mensur Kadriu & Enis Murati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mensur Kadriu & Enis Murati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet