Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mensur Kadriu - Qefin Tu Baft Duvaku  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ne Vetmi"

Komente

Asnjë Koment

26/10/2014

2014-10-26T05:40:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qefin Tu Baft Duvaku" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhemil Salihu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sonte heshtja po zotron e dashura me ka lan me duvak e kan stolsis ajo me tjeter dashni ka nis doren time lash ne nje an dhimbjet po du me shpraz po e qaj un tash vetveten ajo mu ma shkurtojjeten prej vetures e kan zbrit a kjo nat mu ka mem mbyt ket prej teje se kam prit se kshtu ti ke mem merzit ref qefin tu baft duvaku tu shkatroft mos ai sokaku zjarr thuhet kjo tradhti ty te vraft moj kjo dashuriMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet