A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mensur Kadriu - Stile T'rona  (Feat. Zeid)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/09/2017

2017-09-07T00:00:00

Featuring

Zeid


Kur po vina na po pina stile t rona
stile trona stile trona
ska mo tallava lulia me limana
me limana me limana

haram,koma ta miss me kravata
flokt me zhilet per mu dok
tata mata

tallava mafia
t hup kejt fia
e tuj e marr n kuk edhe pia
dil n fer t bohet terr edhe dita
munesh me bo hekra tuj bo xixa-xixa
i kena do mnyra t shkon ftyra
nese ki plot ftyra
mashum n trup zingjira sa ki killa
gjipi gumat po kur ti josh shpirtin
jena t blindun per me kalu limitin
audi benve n gjep shum pare
club se ta rehi kryn jasht ashiqare

Kur po vina na po pina stile t rona
stile trona stile trona
ska mo tallava lulia me limona
me limona me limona[2x]

kur po vina na stile trona
stile trona stile trona
ska mo tallava lulia me limona
me limona me limona

Kur po vina na po pina stile t rona
stile trona stile trona
ska mo tallava lulia me limana
me limana me limana

nese don me dit smun me arrit
na dina me ble na sdina me shit
nese don me dit smun me arrit
na dina me ble na sdina me shit

kur po vina na stile trona
stile trona stile trona
ska mo tallava lulia me limona

kur po vina na stile trona
stile trona stile trona
ska mo tallava lulia me limona
me limona me limona[2x]


Lyrics submited by Anita Sylejmani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019