A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mensur Kadriu - Malli  (Feat. Zeid)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/03/2018

2018-03-24T15:36:08

Featuring

Zeid


mthojshe ti je sikur aeroplani
ti mbone mu ndi sikur asnjoni2x
nuk ta fali nuk ta fali nuk ta fali
nuk e din per ty sa shum po me djeg malli2x

Zeid:si ti sun gjej sado qe t'lypi t'lypi
pa ty jom keq si mem ra gripi 1 dit pa ty sikur
krejt viti tnjoh si aeroplanin me ty nalt po hypi
edhe pse premtimet qe mi dhave nuk i majte une e di nqat aspekt ti kajte e tasht ti je shum pishmon ti menon per mu edhe kur inati mban.

tjerve ju ke thon nuk mundni tna ndani
malli per ty eshte ma i madh se mali
ti vet pate thon jo une nuk ta fali
nese ti mlen vet krejt boten e kalli
tjerve ju ke thon jo nuk mundni tna ndani
malli per ty eshte ma i madh se mali
ti vet pate thon jo une nuk ta fali
nuk e di se at kujtohet ky djali.

Zeid: hej xhani ty pot dhem si cunahmi
une e di qe ti mdon edhe nese shahmi lej tjertse qka thojn se nuk bohet nami na dy bashk jena skemi pse ndahmi dil te xhami se pot pret ky djali nese tprek dikush krejt boten e kalli veten sun e nali vetes nuk ja fali nese stkom ty vaj halli si ti sun gjej sado qe t'lypi t'lypi
pa ty jom keq si mem ra gripi 1 dit pa ty sikur
krejt viti tnjoh si aeroplanin me ty nalt po hypi
edhe pse premtimet qe mi dhave nuk i majte une e di nqat aspekt ti kajte e tasht ti je shum pishmon ti menon per mu edhe kur inati mban.

mthojshe ti je sikur aeroplani
ti mbone mu ndi sikur asnjoni2x
nuk ta fali nuk ta fali nuk ta fali
nuk e din per ty sa shum po me djeg malli2x


Lyrics submited by Omyshe-Cards (1)

2018-04-26 14:00:01
tjerve ju ke thon nuk mundni tna ndani
malli per ty eshte ma i madh se mali
ti vet pate thon jo une nuk ta fali
nese ti mlen vet krejt boten e kalli

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019