Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mensur Kadriu - Qyteti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyteti".
3. Video është e këngës "Qyteti", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Qyteti  (Feat. Zeid)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2018

2018-12-02T04:49:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyteti" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mensur Kadriu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kushtrim Hoxha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ndjej se era e lehte po fryn
Shikoj si lulet çelin
Ndjej atmosferen e qytetshme
Ndjej atmosferen e merzitshme
Ndjej atmosferen e çuditshme

Kete qytet ku une ti jetojme

Tani dhe era era lehte po fryn
Pikat e shiut ne fytyre i ndjej
Ne kete qytet

Ref...
Qytet ku bie shi dritat ndalen
Qytet kur bie shi mendoj per ty
Qytet ku bie shi lagemi une e ti

Qytet kur bie shi atmosfera e çuditshme
Qytet kur bie shi kafja e vogel punon
Qytet kur bie shi une e ti puthemi
Jetojme dhe duhemi ne qytetin tone

1 2 3 4

Ref...
Qytet ku bie shi dritat ndalen
Qytet kur bie shi mendoj per ty
Qytet ku bie shi lagemi une e ti

Qytet kur bie shi atmosfera e çuditshme
Qytet kur bie shi kafja e vogel punon
Qytet kur bie shi une e ti bejme dashni
Jetojme dhe duhemi ne qytetin toneMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë