Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mensur Kadriu - Ah Sa Kam Deshir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sa Kam Deshir".
3. Video është e këngës "Ah Sa Kam Deshir", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mensur Kadriu - Ah Sa Kam Deshir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksti:

Mensur Kadriu

Video Produksioni:

MAF Production

Komente

Asnjë Koment

10/06/2019

2019-06-10T20:18:04+01:002x
Ah sa kam deshir me t'pa
pa arsye jemi nda
lamtumir ish fjale fundit
ajo dit sa me ka vra

REF. 2x:
Fjala fundit na ka nda
Asnjeher ma s'jemi pa
Ti je shkaku qe jemi nda

2x
Si nje hije mu ke bo
Pa ty jeten s'muj me pa
Per nje fjal qe nuk ka vler
Pse ne dy jemi nda

REF. 2x:
Fjala fundit na ka nda
Asnjeher ma s'jemi pa
Ti je shkaku qe jemi nda

Teksti: Mensur Kadriu
Video Produksioni: MAF Production

Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë