Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mensur Kadriu - Shisha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2019

2019-08-15T14:20:08

Muzika & Teksti:

Mensur KadriuNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Shisha" kënduar nga Mensur Kadriu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Shisha".
Videoklipi nga Mensur Kadriu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fate - Shisha

Refren x2
Dalim me shoqni edhe pinaa
Mos m'vet mu qysh po nihnaa
Po ma then mu tymi shishaas
Shisha shishaa
Shisha shishaa

Verse 1:
Shisha,
Got a rollie on my hand
Everyday I'm getting rich
E jasht e kom ni benz
Edhe ajo po m'kqyr... (aha)
Hajde me mu t'kallxoj cka o jeta o syn
Femen e mire, femen, me stil,
Femen, shume whip edhe menen ma sill
Kurgjo me to s'ka lire (nana)
Krejt rebela n'tavoline
Motherf**ker ti e din
Jena dal na me pi,
S'lujna rolin e g's
And they got my back
Se jena n'fact vllazni
Edhe, ski cka me menu,
Apet me mu ki me perfundu

Bridge:
Se po du me fol un me ty me ty
Babe m'ke hutu kur po t'kqyri n'sy
Ti se din qe sa un jom tu t'lyp
Qe sa jom tu t'lyp, qe sa jom tu lyyp

Refren x2
Dalim me shoqni edhe pinaa
Mos m'vet mu qysh po nihnaa
Po ma then mu tymi shishaas
Shisha shishaa
Shisha shishaa

Verse 2:
Roll that, throw that
Let me control that
Thoba jote madhe
Ka nis me dal prej kontrolle
A pe sheh, krejt venin e tranove
Si e trent, ti vec kcen.
Se ky o hit banger banger
Hit hit banger banger (jajajajaja aha)
Hit banger banger
Hit hit banger banger
I'ma break the door,
Spo ju ves a me hi mrena

Bridge:
Se po du me fol un me ty me ty
Babe m'ke hutu kur po t'kqyri n'sy
Ti se din qe sa un jom tu t'lyp
Qe sa jom tu t'lyp, qe sa jom tu lyyp

Refren x2
Dalim me shoqni edhe pinaa
Mos m'vet mu qysh po nihnaa
Po ma then mu tymi shishaas
Shisha shishaa
Shisha shishaa

Blasta - Shisha

Reff2x:
Ti je seni pare qe m'bjen n'men mue cdo dite
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...

Text1:
Kyqet spo nalen hala
Beso ma gjelber nuk ka!
Permas si Kimi e ka
Pi timi nuk jom tu pa!
Shishe, shishe shisha shisha, shisha aj aj, aj
Dhipa, dosta, shishe shishe shisha aj aj aj!

Reff2x:
ti je seni pare qe me vjen ne mendje cdo dit
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...

Text2:
Kuku s'je normal, kuku s'je normal
Jon thesa me lek loqke, s'jon thesa me zare
Dosje n'polici nuk kom, 5 stars a ball
E bukura dhe Blasta, hajde me mu n'prrall!
Shishe, shishe shisha shisha, shisha aj aj, aj
Dhipa, dosta, shishe shishe shisha aj aj aj!

Reff2x:
Ti je seni pare qe m'bjen n'men mue qdo dite
Zemer merre krejt per veti, hiq mos e pasit!
Ahhha... Ahhha...
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet