Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mensur Kadriu - Vetëm 5 Minuta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Teksti:

Mensur Kadriu

Video Produksioni:

MAF Production

Komente

Asnjë Koment

21/08/2019

2019-08-21T15:54:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetëm 5 Minuta" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mensur Kadriu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet