Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mensur Kadriu - Qika Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qika Jeme".
3. Video është e këngës "Qika Jeme", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mensur Kadriu - Qika Jeme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/01/2020

2020-01-20T02:21:52+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qika Jeme" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Blunt & Real. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Jaja )sha shaoline

Ref:
Ku i ki marre ato pare zemra jeme (pew)(pew)
Ku i ki ble ti kto kpuca zemra jeme (pew)(pew)
Ku i trash ti kto buze zemra jeme(pew)(pew)
snapchat paske qel zemra jeme

x3
(ice ice pom vyn frizi uhh)

A pe don cashin, blunt-in a Real-in

Cfare problemi ki ti qika jeme(qikaa)
qe po ankohesh n'tavolin tem qika jeme(qikaa)
Krejt ti kom jep krejt i ki senet qika jeme
I do atu qe jon t'kallta, qe bojn sallta naten n'shpi kcejn salca
Tu pi juice, sa t'ri, no rolex veq ni e pi, tu dal jashte kufinit un me kpuca t'krokodilit, ball man, Bruce Wayne
kta sun blejn (jo) as sun feelin'

Pe du ni bugati, 5 villa n'deti (skrrr) (skrrr)
po du me ja hanger cicen(cic)(cic) Era Istrefit
Viktorja e zhitit osht aroma, un po du veq korona
Na ju msojm n'ket kultur
Ju kallxojm se qka o qkola (shkolla) (you bi**h)

Ref:
Ku i ki marre ato pare zemra jeme (pew) (pew)
Ku i ki ble ti kto kpuca zemra jeme (pew) (pew)
Ku i trash ti kto buze zemra jeme (pew) (pew)
snapchat paske qel zemra jeme

x3
(ice ice pom vyn frizi uhh)

A pe don cashin, blunt-in a Real-in

Tu pij juice, miljoner
menon qe je i fort ki hup n'terr
po du me hanger naj cice mu ka tek sonte
po du me hanger naj cice mu ka tek sonte (Brrrrr)

Ka po shkoj repera, fallsa, fmij krejt koka kola
neper trena un me blunt metem tu shtyp andola
sillna si sabrijano un reperav yauki yano
jeni ju me mat mirin, Talifu ndro stilin
vazhdo rrugen bal me dele, ma mire e kom me kqyr fele
sillna si fibonaçi, un me Blunt veq Versace, un me Blunt veq Versace, sillna si fibonaçi, un me Blunt veq Versace sillna si fibonaçi

x3
5 paqeta djali pin malboro t'kuqe
kuqe-kuqe kuqe-kuqe

Ref:
Ku i ki marre ato pare zemra jeme (pew)(pew)
Ku i ki ble ti kto kpuca zemra jeme (pew)(pew)
Ku i trash ti kto buze zemra jeme(pew)(pew)
snapchat paske qel zemra jeme

x3
(ice ice pom vyn frizi uhh)

A pe don cashin, blunt-in a Real-inMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë