Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mensur Kadriu - Po Vjen Kavaleri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vjen Kavaleri".
3. Video është e këngës "Po Vjen Kavaleri", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Po Vjen Kavaleri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/01/2020

2020-01-20T02:06:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Vjen Kavaleri" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mensur Kadriu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdi Mjeku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

T'GJITHA SHTETET NANE MOJ I KALOVA,HUJIN E VJETER NANE MOJ S'MUJ E NDRROVA,
AS NJE PUNE PER MU S'KOKA QELLUE E JAM MESU SI PASHA ME JETUE.

REF.
PO VJEN KAVALERI,HAJDE PREJ GURBETIT,
KREJT PO I DUKET RRAFSH JALLA SIKUR DETI,
M'THIRRIN KAVALER ,
M'THIRRIN KAZANOVA PER QIKA E KERRE PARET I HARGJOVA.
E TANE JETA SHPEJT ESHTE T'U NA SHKUE NE GURBET BOLL KENA PUNUE MEZI S'PRESIM ME NA ARDH KJO VERA ME SHKU N'SHPI VESHUN SI KULLERA.

REF.
PO VJEN KAVALERI HAJDE PREJ GURBETIT KREJT PO I DUKET RRAFSH JALLA SIKUR DETI M'THIRRIN KAVALER M'THIRRIN KAZANOVA PER QIKA E KERRE PARET I HARGJOVA . ----3HERE.
PO VJEN KAVALERI.Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet