Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mensur Kadriu - Yikilmadim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yikilmadim".
3. Video është e këngës "Yikilmadim", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mensur Kadriu - Yikilmadim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/11/2020

2020-11-01T21:55:45+01:00Yoluklara gögüs gerdim
Hep sabrettim kader dedim
Acilarla çilelerle
Bu günüm böyle geldim

Yikilmadim ayaktayim
Dertlerimle basbasayim
Zalimlere kötülere
Yenilmedim buradayim

Yikilmadim... acilardan
Yikilmadim... yoksulluktan
Yikilmadim... yalnizliktan
Yikilmadim...yikilmadim
Yikilmadim... hilelerden
Yikilmadim... sensizlikten
Yikilmadim... bu dertlerden
Yikilmadim yikilmadim

Sonu gelmez yarinlarda
Acilarla doluyum ben
Her sarkida duygulanan
O hasretin ogluyum ben
Her sarkida duygulanan
O hasretin ogluyum ben


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë