Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Qysh Mos Me Xhelozu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A ma mbush ti ni konjak

A ma bje ti ni konjak
se po du sonte me pi
nja per mua nja per ty
edhe nja per dashni

nuk po muj ma me duru
e jam lodh tuj mendu
ti me tjetrin sa me ngat
e un cysh mu ba rahat

ref...

lete ndalet kijo nat
edhe ora mos tkalon
ti me tjetrin sa me ngat
eh kjo zemren ma pervlon

ti e din se sa te du
e qysh mos me xhelozu
e pa drejt esht kjo dunja
un te du e tejtri te ka

zemra mu ka ba dy pjes
jam i drejt ai pa bes
un skam faj qe te du
e qysh mos me xhelozu


Mensur Kadriu - Qysh Mos Me Xhelozu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Mos Me Xhelozu".
3. Video është e këngës "Qysh Mos Me Xhelozu", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0