TEKSTESHQIP

Mensur Kadriu
Pendimi
Lyrics

aaaaaaaaaa...

Edhe sot qaj me lot kerkoj falje dhe pendohem tek ti ZOT jo as gjumi nuk pom merr m'dhimet koha qe kalova kejt ne terr.

Ref.

Me fal ZOT.

Me shtrengon zemra veq lotoj.
O ZOT falje te kerkoj.
Mi fal ZOT gjynahet qe i kam ba.
Kam gabu po ma s'gaboj
Te verteten pe kuptoj
Se genjeshter qenka kjo dynja

aaaaaaaaaaaaa...

Shum i ri s'kam mendu se kam dit se jeta shpejt ka me kalu me ndimo ja Rrahim ti ke mshir dhe ti je fales pa dyshim.

Ref.

Me fal ZOT.

Me shtrengon zemra veq lotoj.
O ZOT falje te kerkoj.
Mi fal ZOT gjynahet qe i kam ba.
Kam gabu po ma s'gaboj
Te verteten pe kuptoj
Se genjeshter qenka kjo dynja

aaaaaaaaaaaaa...

Un si njeri mekatar ju drejtohem atyre te cilet kan fillur drejtim te gabur te pendohen sa me shpejt te ALL-LLAHU xh.sh

DËRGOI: