TEKSTESHQIP

Mensur Kadriu
Jet Pa Ngjyra
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jet Pa Ngjyra" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, produkti muzikor është prezantuar në ekranet tona i punuar edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 16 Maj 2019.