TEKSTESHQIP

Mensur Kadriu
Te Dua Vallah
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua Vallah" kënduar nga Mensur Kadriu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë edhe përtej tingujve, projekti muzikor është lansuar tek audienca e gjerë i plotësuar me vlera artistike me anë të një videoklipi, për produksionin e të cilit u përkujdes MAF Production. Ky videoklip u publikua me datë 26 Prill 2023.