Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Zani (Intro) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur jam fundos
ma skam mendu kurgja'
Mendova që bota u shemb e krejt terr u ba
Kur u zgjova krejt zemra mu paçtue
S'kam dit' cka me than' veq kam hesht
Ja kom nis me i knu kangt' tona t'bukura
Bashkë me shpirtin e madh t'malsis
Për Shqipnin e Madhe e dasmat shqiptare.
Mentor Haziri
Publikimi: 08/03/2023
Teksti: Mentor Haziri
Video Produksioni: Time Pictures
Muzika: Dave Mccune
Zanat Percjelles: Sharon Gaynor
Klarinet: Brendan Doyle
Kamera: Fati Haziri, Riad Jaha
Dron Shots: Alban Dragoshi
Editing: Liridon MetushiMentor Haziri - Zani (Intro)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zani (Intro)".
3. Video është e këngës "Zani (Intro)", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:


Komente 0