TEKSTESHQIP

Mentor Haziri
Lament For Ukraine
Lyrics
(Feat. Sharon Gaynor & Dave Mccune)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lament For Ukraine" kënduar nga Mentor Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, krijimi muzikor bëhet i disponueshëm tek ne i punuar mjaft mirë edhe me videoklip, video produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e Time Pictures, teksa u xhirua nga Eric Campbell & Kthjellu. Videoklipi u publikua me datë 4 Maj 2022. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Dave Mccune & Joey Moore, ndërsa okestracionin dhe produksionin në studio e krijoi Dave Mccune.