Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Nuse Po Behesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Xhelozia"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Mos mi kthe te gjitha
ato qe ti dhash
Edhe pse një tjetër
e ke gjetun tash
Të ndahem prej teje
e kam shumë veshtir
Pse nuk mund ta them
fjalën lamtumir

Ref:
Larg do të jesh
kur un te kerkoj
larg do të jesh
ma nuk të takoj
Ti nuse po bëhesh
dhe prej meje shkon
dije se kjo zemër
kurrë nuk të harron

Mos mi kthe te gjitha
ato qe ti dhash
Edhe pse një tjetër
e ke gjetun tash
Të ndahem prej teje
e kam shumë veshtir
Pse nuk mund ta them
fjalën lamtumir

Ref:
Larg do të jesh
kur un te kerkoj
larg do të jesh
ma nuk të takoj
Ti nuse po bëhesh
dhe prej meje shkon
dije se kjo zemër
kurrë nuk të harron(2X)


Ky tekst u dërgua nga Lina   bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet