Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ti e di se kurrë në jetë
Unë s`kam dasht me u nda prej teje
Ti e di se unë pa dashje
Të kam than ik prej meje

Ti e di se kurrë në jetë
Unë s`kam dasht me u nda prej teje
Ti e di se unë pa dashje
Të kam than ik prej meje

Ref:
Shkooo oo shkooo oo
Shko aqë largë ku nuk t'shoh më
Se zemra mu nda
Shkooo oo Shkooo oo
Shko atje ku syt e mi
S'munden me t'pa ty

Edhe pse në zemrën time
Ti jeton si dikur
Edhe pse për ty m'merr malli
Ti mos hajde te unë kurrë

Edhe pse në zemrën time
Ti jeton si dikur
Edhe pse për ty m'merr malli
Ti mos hajde te un kurrë

Ref:2x
Shkooo Shkooo
Shko aqë largë ku nuk t'shoh ma
Se zemra mu nda
Shkooo Shkooo
Shko atje ku syt e mi
S'munden me t'pa ty

Shkooo Shkooo
Shko aqë largë ku nuk t'shoh ma
Se zemra mu nda
Shkooo


Ky tekst u dërgua nga Flora   bani

Mentor Kurtishi - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 2