A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mentor Kurtishi - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Takimi I Pa Pritur"


Më mungon syt e mi pa ty s`kan gjumë
Më mungon ku je ti e ku jam unë
Më mungon aaahhh
Më mungon ahh më mungon

Ah ku jan buzët që m`kan premtu
Që kurrë prej meje s`kan me u largu
Larg n`zemër mbetën fjalt që mi ke than
Askush vendin tem nuk mundet me nxan

Larg n`zemër mbetën fjalt që mi ke than
Askush vendin tem nuk mundet me nxan

Ref: (2x)
Më mungon syt e mi pa ty s`kan gjumë
Më mungon nuk e di pse t`du kaq shumë
Më mungon ku je ti e ku jam unë
Më mungon aah më mungon

Ah ku jan buzët që m`kan premtu
Që kurrë prej meje s`kan me u largu
Larg n`zemër mbetën fjalt që mi ke than
Askush vendin tem nuk mundet me nxan

Larg n`zemër mbetën fjalt që mi ke than
Askush vendin tem nuk mundet me nxan

Ref: Më mungon syt e mi pa ty s`kan gjumë
Më mungon nuk e di pse t`du kaq shumë
Më mungon ku je ti e ku jam unë
Më mungon aah më mungon (2x)

Më mungon syt e mi pa ty s`kan gjumë
Më mungon nuk e di pse t`du kaq shumë
Më mungon


Lyrics submited by  bani
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019