Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Jetoj Si Ne Harem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Shumë gabime i kam
Që ndoshta m`falën dikur
Po pse t`kam dasht ty
Kjo nuk më falet kurrë

Me mua s`po del
E me tjetrin për ç`do ditë
Sinqerisht të them
Kët gjë prej teje se kam prit
Se kam prit

Ref:
Edhe pa ty rrah zemra jem
Do të jetoj si kur n'harem
Edhe pa ty sillet kjo tokë
S`je e vetmja në kët botë (2herë)

Shumë gabime i kam
Që ndoshta m`falen dikur
Po pse t`kam dasht ty
Kjo nuk më falet kurrë

Me mua s`po del
E me tjetrin për ç`do natë
Vetës i kaM than
Mjeri ai që t`ka nafak
t`ka nafak

Ref:
Edhe pa ty rrah zemra jem
Do të jetoj si kur n'harem
Edhe pa ty sillet kjo tokë
S`je e vetmja ne kët botë (2herë)


Ky tekst u dërgua nga Fatih Jahja   bani

Mentor Kurtishi - Jetoj Si Ne Harem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Si Ne Harem".
3. Video është e këngës "Jetoj Si Ne Harem", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0