TEKSTESHQIP

Mentor Kurtishi
A Jam Fajtor
Lyrics

Nuk e di pse je largu
Nuk e di pse m'ke harru
N'zemer kam plot merzi
Shpirti m`dhem pse s'jam me ty

Nuk e di pse je largu
nuk e di pse mke harru
n'zemer kam plot merzi
Shpirti m`dhem pse s'jam me ty

Ref:
A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Qka t`kam ba
Qe m`ke vra

A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Du me t`pa
Du me t`pa

A te shkon mendja per mu
Apo krejt mke harru
Nese ke veq pak gjyna
Kisha dasht dhe ni her met pa

A te shkon mendja per mu
Apo krejt mke harru
Nese ke veq pak gjyna
Kisha dasht dhe ni her met pa


Ref: (2x)
A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Qka t`kam ba
Qe m`ke vra

A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Du me t`pa
Du me t`pa

DËRGOI: