Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6

evrope moj qa po pret hape moj deren te hym te ne mjaft mjaft kemi pritur per pamvarsin jemi terroritur edhe ne gjithmon enderruam te jemi ne evropen e bashkuar dale dy gishta lart i qova dhe nje pershendetje nga kosova edhe ne gjithmon enderruam te jemi ne evropen e bashkuar dale dy gishta lart i qova dhe nje pershendetje nga kosova

kjo toke


Ky tekst u dërgua nga AnxhelikaMera Zymeri
Publikimi: 01/12/2005


Mera Zymeri - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0