TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
Pse Shkove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Shkove" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që ky krijim muzikor u prezantua tek audienca e gjerë nga ana vizuale edhe me klip muzikor, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me Imagine Films. Ky videoklip u publikua me datë 30 Korrik 2015.