TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
S'ka Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Dashni" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, projekti është bërë i disponueshëm tek audienca me mjaft shije edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 4 Shkurt 2018. Komponues i muzikës dhe autor i tekstit është Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Ardian Kastrati.