TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
A Po Vjen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Vjen" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.