TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
A M'ke Harru
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A M'ke Harru" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj materiali muzikor është prezantuar tek audienca i përpunuar në sferën vizuale me një videoklip, video produksioni i të cilit është punuar nga MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 26 Janar 2019. Audio vjen e kompletuar në studio nga Blero.