Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merian Gjata - Kujtimet E Mia Kërkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Erdha të të jepem i tëri
e ndoshta vonohem pak,
krahët do të zgjasësh drejt meje
të përqafoj, të puth me mall.

Në këtë dritare kohën vret,
fsheh vështrimin tinzar.
Kujtimin tënd sot kërkoj
me mall.

Refreni:
Në këto rrugë ku ecnim bashkë
unë vetëm rri,
ardhjen time s’do të kuptosh
ti që pas dritares rri.

Erdha të të jepem i tëri,
pa fjalë.Publikimi: 09/10/2017
Muzika: Edmond Rrapi
Teksti: Irma Kurti


Më Shumë Këngë Nga Merian Gjata:


Komente 0


Merian Gjata - Kujtimet E Mia Kërkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet E Mia Kërkoj".
3. Video është e këngës "Kujtimet E Mia Kërkoj", por nuk këndohet nga Merian Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.