Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Nje Dite Me Del Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nji dite me del
Nji dite s'me del
Si nusja me tel
Te dua x2

Ref...x2
Te du mi goc e vogel
Te dua
Te du te vish me mua
Te dua

Syun si filxhan
Ftyra te ndriçon
Kur me del ne xham
Te dua x2

Ref...x2
Te du mi goc e vogel
Te dua
Te du te vish me mua
Te dua

Kur me del ne ajat
Shtatin si bajrak
T'u bona merak
Te dua x2

Ref...x2
Te du mi goc e vogel
Te dua
Te du te vish me mua
Te dua


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Halili - Nje Dite Me Del
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite Me Del".
3. Video është e këngës "Nje Dite Me Del", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0