Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili & Shkelzen Jetishi - Kolazh Dasme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

mirmroma mirmroma i zoti shpise
mirmroma mirmroma i zoti shpis e
a ke buk a ke buk o me na dhone
a ke buk a ke buk o me na dhone
sa ka det sa ka deti uj e rone
sa ka det sa ka deti uj e rone
o e lut o nona bijen rri edhe simjet
o rri edhe simjet
jo moj none smund te rri e
mush 20 vjet o i musha 20 vjet
o e lut o vllau motren rri edhe simjet
o rri edhe simjet
jo mbre vlla smund te rri e
i musha 20 vjet
o i musha 20 vjet....
rrushi kuq o bukur o
rrushi kuq o bukur o
dil se po te presin o
dil se po te presin o
thuji o te me presin o
thuji o te me presin o
sa ta hudhim vellen o
sa ta hudhim vellen o


Ky tekst u dërgua nga Izaura


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Halili & Shkelzen Jetishi - Kolazh Dasme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Dasme".
3. Video është e këngës "Kolazh Dasme", por nuk këndohet nga Merita Halili & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0