TEKSTESHQIP

Mery
Me Veti Alltin
Lyrics
(Feat. Orssy & El-one)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Veti Alltin" kënduar nga Mery.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.