TEKSTESHQIP

Meti Maloku
Kallxoma
Lyrics

Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu

Strof
Nje miljon arsye ke
Ti me thon vec po
Me ty si pa ty un jam
Zemra sa te do

Brixh
Se di ku me ty po gaboj
Po me ben te ndihem ne faj
Ama vetem vetem nje shanc
Tjeter nuk po du

Strofa 2
Nje buzqeshje ti e jep
Zemra sa e ndjen
Ama dhe nje puthje ama
Te dua per jet

Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu Kallxoma kallxoma
Kallxoma se me don
Kallxoma e mos luj
Jo mos luj ti me mu
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që ky projekt është sjellë në tregun e gjerë të muzikës i realizuar në prizmin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 29 Shtator 2017. Muzikën dhe tekstin e krijoi Sokol Koçi.