TEKSTESHQIP

Meti Maloku
Harrove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Harrove" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe teksti është përshtatur nga Naser Ibrahimi.