TEKSTESHQIP

Meti Maloku & Magi
Potpuri 2 (Gezuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2023)" kënduar nga Meti Maloku & Magi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Ardian Kastrati.