TEKSTESHQIP

Mevli
True Story
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "True Story" kënduar nga Mevli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse ky krijim muzikor u bë i disponueshëm tek audienca i përpunuar me vlera artistike edhe me një videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me MagicPro. Videoklipi u publikua më 9 Korrik 2021. Autor i tekstit është Ergys Shahu, ndërsa arranzhues i muzikës rezulton të jetë Jeris Kaso.