Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha, Lora Braha & Sinkoppa - Na Lulijen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Orkestrimi:

Astrit Halimi

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lora Braha

Më Shumë Nga

Sinkoppa

08/11/2019

2019-11-08T13:01:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Lulijen" kënduar nga Mihrije Braha, Lora Braha & Sinkoppa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mihrije Braha, Lora Braha & Sinkoppa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet