TEKSTESHQIP

Mikel Elmazi
O Roma
Lyrics
(Feat. Geni Nishtulla & Albert Sula)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Roma" kënduar nga Mikel Elmazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori vetë këngëtari, tekstin e përgatitën Mikel Elmazi & Geni Nishtulla, ndërsa orkestrues i këngës rezulton të jetë Albert Sula.