Audio

Milaim Mezini & Mahmut Ferati - Moj E Mira N'ato Shpate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/1988

1988-12-03T21:35:34

Më Shumë Nga

Mahmut Ferati

Muzika:

Mahmut Ferati

Teksti:

Milaim MeziniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira N'ato Shpate" kënduar nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Milaim Mezini & Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ylmize Tafallari. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O moj e mira ne ato shpate
o mir mi gajte nanes sate

o me betere me zanate
o me te mira e tabiate

o je e mire per hyzmecare
o per zotni e pashallare

o trupi yt moj shtat selvie
o kurr se la moj pa te marr ty eMë Shumë Këngë Nga Milaim Mezini:

Më Shumë...