Më mbaj mend (për 1 muaj)


Miley Cyrus - Prisoner

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prisoner".
3. Video është e këngës "Prisoner", por nuk këndohet nga Miley Cyrus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miley Cyrus - Prisoner  (Feat. Dua Lipa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dua Lipa

20/11/2020

2020-11-20T00:00:10+00:00Prisoner, prisoner
Locked up, can’t get you off my mind
Off my mind
Lord knows I tried a million times
Million times
Oh whoa
Why can’t you, why can’t you
Just let me go

Strung out on a feeling
My hands are tied
Your face on my ceiling
I fantasize
Oh I can’t control it, I can’t control it

I try to replace it
With city lights
I’ll never escape it
I need the high
Oh I can’t control it, I can’t control it

You keep making it harder to stay
But I still can’t run away
I gotta know why can’t you
Why can’t you
Just let me go

Prisoner, prisoner
Locked up, can’t get you off my mind
Off my mind
Lord knows I tried a million times
Million times
Oh whoa
Why can’t you, why can’t you
Just let me go

Prisoner, prisoner
Locked up, can’t get you off my mind
Off my mind
Lord knows I tried a million times
Million times
Oh whoa
Why can’t you, why can’t you
Just let me go

I tasted heaven now I can’t live without it
I can’t forget you and your love is the loudest
Oh I can’t control it, I can’t control it

You keep making it harder to stay
Oh whoa
But I still can’t run away
I gotta know why can’t you
Why can’t you
Just let me go

Prisoner, prisoner
Locked up, can’t get you off my mind
Off my mind
Lord knows I tried a million times
Million times
Oh whoa
Why can’t you, why can’t you
Just let me go

Prisoner, prisoner
Locked up, can’t get you off my mind
Off my mind
Lord knows I tried a million times
Million times
Oh whoa
Why can’t you, why can’t you
Just let me go

Prisoner
Can’t get you off my mind
Why can’t you just let me go
Million times
I wanna know why can’t you
Why can’t you
I wanna know why can’t you
Why can’t you
I gotta know why can’t you
Why can’t you
Just let me go


Më Shumë Këngë Nga Miley Cyrus:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet