Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mili Sallauka - Nëna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

frymen me dhe ti
je ikone ne zemren time
frymen me dhe ti
per mu je krejt jeta ime

s'du me t'pa me lot
s'du me t'pa n'vetmi
pa ty jeta kurre
s'do kish kuptim

frymen me dhe ti
zemra mbushet plot kujtime
frymen me dhe ti
fluturoj ne perjetime

me ke mesu me dasht
me ke mesu me fal
pa ty jeta kurre
s'do kish kuptim

Ref:

zemra jote eshte e madhe oqean
s'ka ne bote me te mire se ti oj nan
s'ka me t'mire, s'ka ma t'mire
se ti oj nena ime
je dashnia miresia, ti je mjalte

strofa 2:

frymen me dhe ti
je ikone ne zemren time
frymen me dhe ti
per mu je krejt jeta ime

s'du me t'pa me lot
s'du me t'pa n'vetmi
pa ty jeta kurre
s'do kish kuptim

Ref 2x:

zemra jote eshte e madhe oqean
s'ka ne bote me te mire se ti oj nan
s'ka me t'mire, s'ka ma t'mire
se ti oj nena ime
je dashnia miresia, ti je mjalte


Ky tekst u dërgua nga MiliMili Sallauka
Publikimi: 05/03/2023
Muzika: Joniad Banushi
Teksti: Joniad Banushi
Orkestrimi: Joniad Banushi
Video Produksioni: Raif Sinik


Mili Sallauka - Nëna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëna".
3. Video është e këngës "Nëna", por nuk këndohet nga Mili Sallauka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mili Sallauka:


Komente 0