TEKSTESHQIP

Mima Kastrati & Rasim Sopi
Dy Zemra
Lyrics

Rasimi-dy Zemra jan dasht
dy Zemra jan nda
dhe dy Sy kane mbet tuj qa
nuk i thuhet ksaj
Vdekje as Jet
ashtu si mke lan
kam mbet

MIMA-ti e din qe pa dasht
une t'kame lan
lamtumir kurr skam mujt
met than
i mbyll Syt e mi mos me shiqu
po perpara mdalin Syt e tu

Ref:
dje njesoj-sod njesoj
kurr pa ty nuk po ndryshoj
dje njesoj-sod njesoj
as spo vdes as spo jetoj

strofa e dyt perseritet....

DËRGOI: